Як Алла Мазур стала матір’ю-одиначкою: народила і не змогла приховати зв’язок з впливовим немолодим чоловіком

За відомою українською телеведучою Аллою Мазур закріпився статус матері-одиначки. Сталося це через те, що зірка не розкриває особистості свого чоловіка, жодного разу не згадала про нього в інтерв’ю, і навіть борючись з онкологією розповідала, що поряд з нею завжди була краща подруга.

Алла Мазур після ремісії знову змушена повернутись до теми раку
Як Алла Мазур стала матір’ю-одиначкою

Усі ці факти в сумі спричинили висновки в пресі, що Алла самотня і самотужки виховує єдиного сина Артема.

Як Алла Мазур стала матір’ю-одиначкою

Однак, одного разу Мазур все ж таки розповіла, що у хлопчика є батько, і він його дуже любить та турбується про нього. І ба більше, у дитини його прізвище.

Як Алла Мазур стала матір’ю-одиначкою

Тож такий статус Алла отримала в першу чергу через таємничість свою та свого чоловіка.

Хто чоловік Алли Мазур?

До речі, подейкують, що людиною, яка стала батьком сина телеведучої насправді є Роберт Опаленик — найуспішніший закарпатський журналіст. Також чоловіку дали прізвисько “сірий кардинал української журналістики”.

Як Алла Мазур стала матір’ю-одиначкою

До подібних висновків глядачі та журналісти пройшли дуже легко: занадто часто Алла з’являлася у його компанії на різноманітних заходах. А це важливий момент, адже у подібні вечори зірки з’являються саме у супроводі своїх коханих та благовірних. Також глядачі помічають певну схожість між Артемом та Робертом. Однак, довести батьківство лише через цей аргумент, звісно, буде повною нісенітницею.

Сама чи зі своїм чоловіком, але Алла виховує свого сина так, що це стає прикладом для інших.

Схожі новини