“Війна в серці Європи”: Джамала зібрала 67 мільйонів євро для потреб армії, виступивши на Нацвідборі в Німеччині

Українська співачка Джамала виконала легендарну пісню "1944" на Нацвідборі в Німеччині, з якою перемогла на пісенному конкурсі "Євробачення" у 2016 році.

У непростий для України час на оборону своєї Батьківщини стала вся країна. Солдати виборюють незалежність на передовій, волонтери та прості українці намагаються допомогти з усіма потребами воїнів та щодня сумлінно виконують свою роботу в тилу: кулінарять, шукають необхідне обладнання та забезпечують гуманітарну допомогу.

Не залишилися в стороні й вітчизняні знаменитості. Під час російської агресії селебріті забули про гучні вечірки, гламур та світські заходи, кожен знайшов собі нове заняття та роботу. Більшість забезпечує інформаційну підтримку, використовуючи соціальні мережі та доставляючи до аудиторію необхідну інформацію та слова підтримки. Хтось взяв у руки зброю та пішов боронити Україну на фронті, а хтось допомагає ремеслом.

Переможниця Євробачення 2016 співачка Джамала, яка має кримсько-татарське походження, поїхала до Німеччини, щоб виступити на місцевому національному відборі. Перед європейською публікою артистка виконала свій хіт “1944”, який і приніс їй перше місце свого часу.

“Мені дуже хочеться, щоб вся Європа почула, що це не просто війна в Україні. Це війна, що відбувається в серці Європи. І мені дуже хочеться, щоб ми не стояли осторонь, не дивилися, що там стріляють, щоб ми дійсно були причетні до того, щоб допомогти всім нам зупинити цю війну, зупинити цю агресію. Це єдине, що я можу – співати і говорити про це, зробити хоча б щось, щоб запобігти цьому”, – заявила Джамала на увесь світ.

Пізніше артистка повідомила, що за час ефіру німецького нацвідбору їй вдалося зібрати 67 мільйонів євро, які вона перерахує на потреби української армії. Також виконавиця повідомила, що європейська аудиторія слухала її виступ стоячи.

Джамала зібрала 67 мільйонів євро для потреб армії

Схожі новини