(Відео) Ілона Гвоздьова підіймає настрій, росіянка каже: “Полуниця – українською звучить “поляниця”

Ілона Гвоздьова на своїй сторінці в інстаграмі вирішила підняти всім трохи настрою. Подивіться її відео і вам стане трохи веселіше.

До нас прийшла війна. І ім’я цього агресора є – це Росія. Усім зараз непросто, особливо дітям, жінкам та людям похилого віку. Але треба не падати духом і всіляко собі підіймати настрій усупереч усьому, що довкола твориться.

Ілона Гвоздьова на своїй сторінці в інстаграмі вирішила підняти всім трохи настрою. Подивіться її відео і вам стане трохи веселіше.

В Україні продовжуються військові дії та багато людей їдуть на захід країни чи за кордон.
Ось як справи в одному з обласних міст – Житомирі сьогодні.
Постійні напади на місто змусили багатьох виїхати або до західної України, або до інших країн.

Але водночас сама Житомирщина дала притулок евакуйованим з регіонів на схід. Багато хто зараз використовує його як перевальний пункт перед подальшою евакуацією.
Житомир також став центром спроб доставлення допомоги у міста та села на північний захід від Києва, які сильно постраждали, а в деяких випадках повністю зруйновані внаслідок бойових дій.

Російські війська вторгнення доклали максимум зусиль, щоб перекрити дороги між Києвом та Житомиром. У той час як місто та прилеглі райони зазнали сильних бомбардувань, наземні бої все ще ведуться приблизно за 60 км на схід, на околиці Києва.
Але вибухи завдають важкої шкоди населенню Житомира.

Одна мешканка, Ніна, каже, що першого тижня боїв її вулиця, що здебільшого складається з одноповерхових приватних будинків, була повністю зруйнована. Троє її сусідів загинули, ще десятки зазнали поранень. Місцева лікарня також зазнала бомбардування, що означало, що обсяг медичної допомоги, яку можна було надати, було обмежено.
“Схоже, літак летів дуже низько, майже торкаючись нас”, – розповідає. «Земля тряслася. Як вони могли не бачити, що бомблять житлові квартали?
На Житомирщині є військова база, яка могла стати метою російської атаки, але вона знаходиться далеко від її зруйнованого будинку.
Щойно вона почула сирену повітряної тривоги, Ніна побігла з дітьми до будинку сусідів і зуміла сховатися у їхньому підвалі.

Не панікуйте, перемога буде за нами. Нас не перемогти, це ще у давнину наші предки довели.
Бережіть себе та своїх близьких.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини