Розлучена Слава Камінська засвітила нового обранця: співачка натякнула на роман з радником голови ОП Арестовичем

Олексій Арестович від початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України став одним із улюбленцем серед користувачів української мережі. Радник голови Офісу Президента щодня записує відео з актуальними новинами з фронту. За манеру його подачі Арестовича почали називати всеукраїнським психологом.

У мережі радник голови ОП став відомий як головне заспокійливе у непростий для країни час, окрім того, жіноча половина інтернету називає його “крашем” – тобто тим, хто подобається дівчатам. Тому не дивно, що і співачка Слава Камінська, яка славиться своїм почуттям гумору, спробувала підняти своїм фанатам настрій та показала “спільні сімейні” фото з Арестовичем.

Слава Камінська засвітила нового обранця
Слава Камінська засвітила нового обранця

На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала фото своєї сім’ї, але на обличчях колишнього чоловіка та дітей красувалося фото Олексія Арестовича.

“Все життя в каруселі. Дівчатка, не сваріться. Пізно. У мене все. Олексій Арестович, можна їх якось у прискореному режимі вигнати?” – звернулася артистка до головного улюбленця жінок сьогодні.

Підписники та колеги по цеху Слави позитивно сприйняли цей жарт, проте зазначили, що вона має ставати в чергу:

  • “Еееее, в чергу”;
  • “Слава ви прекрасні, почуття гумору неймовірне! Піднімаєте настрій у такий тяжкий час”;
  • “Блін, мені теж такий колаж треба зробити, сподіваюся чоловік не образиться”;
  • “Дітки на тата схожі”;
  • “Красива пара”, – пишуть шанувальники співачки.

Нагадаємо, що Камінська розлучилася з чоловіком, пластичним хірургом Едгаром Камінським, у 2019 році. Пара зберегла дружні стосунки заради двох дітей – сина та доньки.

Схожі новини