Валерій Меладзе після скандалу з красунями в Еміратах покинув Джанабаєву з дітьми, залишивши їм будинок в Москві

Відомий український співак Валерій Меладзе, які останні 10 років проживав у росії, дав привід для своїх фанатів вважати, що його шлюбу настав кінець.

Відомий виконавець Валерій Меладзе багато років жив на дві сім’ї. Все ж таки його коханці Альбіні Джанабаєвій вдалося стати його дружиною. Через це у артиста ускладнилися стосунки з його старшими доньками, але поява нових дітей від обраниці прикрашала його існування. Так, буквально минулого року Валерій став батьком вшосте: в нього народилася красуня донечка Агата.

Валерій Меладзе покинув Джанабаєву з дітьми, залишивши їм будинок в Москві

Однак, на тлі війни в Україні у шоу-бізнесі пішли чутки про те, що Альбіна Джанабаєва та Валерій Меладзе більше не разом. Їм передував скандал зі співаком, коли той засвітився у компанії красунь в Арабських Еміратах. Тепер же зірка був вимушений покинути Росію через те, що підтримав Україну під час війни. При цьому Альбіна разом з дітьми залишилася вдома в Москві.

Валерій Меладзе розлучається з Альбіною Джанабаєвою
Валерій Меладзе покинув Джанабаєву з дітьми, залишивши їм будинок в Москві

Ба більше, Альбіна не носить обручки, що і стало головною причиною пліток про розрив зірок.

Валерій Меладзе покинув Джанабаєву з дітьми, залишивши їм будинок в Москві

Варто відмітити, що подружжя ніяк не коментує чутки про їхній розрив і просто ігнорує їх.

Деякі вважають, що конфлікт стався нібито через відкриту позицію Валерія проти війни в Україні. Тим не менш, варто зазначити, що і сама Альбіна стала об’єктом осуду для росіян, які вважають, що Джанабаєва їх зрадила тим, що не підтримує дій російської федерації.

Так чи інакше, варто дочекатися офіційних коментарів. На даний момент відомо лише одне, Валерій Шотайович не разом з сім’єю.

Схожі новини