“Лорак і Maruv – ляльки без мізків”: Ігор Кондратюк затаврував українських артистів, які “обслуговують агресора”

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк висловився щодо вітчизняних зірок, які переїхали до росії та продовжують замовчувати факт військової агресії рф на території України.

Ігор Кондратюк дав відверте інтерв’ю для проєкту “Зірковий шлях”. Продюсер розповів, що не вважає зірок, які переїхали до росії українцями.

Під час розмови продюсер категорично засудив українських артистів, які ще в 2014 не відмовилися від роботи у Росії. Серед них — MARUV, Ані Лорак, Таїсія Повалій, Регіна Тодоренко, Світлана Лобода та інші. На сьогодні деякі з них висловилися щодо війни, проте неоднозначно – ніхто з вищезгаданих артистів не назвав путіна та росію агресорами. Більшість просто написали коротко “Ні війні”. Окрім того, вони продовжують замовчувати факт військових дій на території України.

“Для мене ще з 2014 року росіяни — заручники Путіна і свого непоганого життя, принаймні до початку війни. І судячи з того, що я читаю в мережі й в статтях — у них взагалі немає розуміння ситуації. Людей, які нас зрозуміли, можна перерахувати на пальцях двох рук. А ті, хто підтримують Україну, тим паче якщо вони громадські діячі, змушені були виїхали з Росії, бо це небезпечно. Наприклад, Регіна Тодоренко підносить патрони тим хлопцям, які стріляють в наших військових і мирних громадян. Може їй це хтось сказав, може хтось скаже. Бо сьогодні неможливо бути “поза політикою” — не той час! Я про таких написав дуже багато і про їхніх російських колег також. В них не вистачило мізків після березня 2014 року зрозуміти, що виступи в Росії – це підтримка вбивства росіянами українців, тому нема про що говорити ні зі Свєтою, ні з Таєю, ні з Кароліною, ні з MARUV”, — зазначив продюсер.

Кондратюк назвав опальних артисток “безмозгими ляльками”.

Ігор Кондратюк назвав MARUV та Ані Лорак ляльками без мізків
Ігор Кондратюк назвав MARUV та Ані Лорак ляльками без мізків

“Вони обрали бік агресора. Їм хотілось грошей, їм хотілось показати, що вони розуміють більше ніж ми, українці, яких той агресор розстрілює, відбирає території. Це означає, що вони безмозгі ляльки. І все. Більше нічого не скажеш”, — сказав він.

Схожі новини