Alyona Alyona не кинулася за кордон, а залишилася вдома: “Є бажання допомагати та розв’язувати проблеми людей”

Зірки шоубізнесу допомагають наближати перемогу України над російськими загарбниками. Кожен на своєму місці, по можливості намагається підтримати ЗСУ та тероборону, а також жителів України

В Україні продовжується війна, яку розв’язала агресивна росія. Рашисти вбивають мирних людей не шкодуючи дітей, старих та жінок. Але незабаром кара наздожене нелюдів. Кожен українець робить свій посильний внесок у наближенні перемоги. Співачка вирішила для себе, що має одне завдання – докласти всіх зусиль, щоб російський загарбник покинув нашу землю. І цьому завданню вона присвячує весь свій час. Alyona Alyona займається волонтерською та інформаційною діяльністю, а також нещодавно написала пісню “Молитва”.

Alyona Alyona повідала, що вона зараз у рідній Баришівці, яка під Києвом
Alyona Alyona вважає, що на своєму місці допомагає наближати перемогу

Alyona Alyona розділила свою діяльність на дві частини. Вона волонтерить і одночасно дає інтерв’ю виданням, як правило, з-за кордону. Там, де живе Alyona Alyona існує 4 комендантських дні. А один день співачка перебуває вдома та займається інформаційною діяльністю. Вона дуже сумує за волонтерською діяльністю. На відміну від блогерів з Росії Alyona Alyona і такі як вона, розміщують блоги не вимагаючи грошей. Співачка відстежує фейкову інформацію та викриває її. Разом із волонтерами вона висвітлює правду. Ту правду, яка “ріже” очі рашистам. Є, звичайно, люди, які вважають за краще відмовчуватися в соцмережах і не говорити про війну росії в Україні, але є (їх більше) справжні патріоти нашої Батьківщини.
Alyona Alyona вважає, що на своєму місці допомагає наближати перемогу. Співачка вірить, що незабаром ворог буде вигнаний із нашої землі та настане довгоочікуваний світ. А всіх російських нелюдів покарає не лише суд, а й ЗСУ. бережіть себе та своїх рідних і не піддавайтеся паніці. Слава Україні!

Схожі новини