Ольга Сумська вшанувала пам’ять своєї покійної мами Ганни Іванівни: “40 днів, як відлетіла твоя душа”

Легендарна українська акторка Ольга Сумська публічно вшанувала пам'ять своєї покійної мами Ганни Іванівни Опанасенко-Сумської, якої не стало 40 днів назад.

27 лютого 2022 року померла Ганна Опанасенко-Сумська — берегиня акторської династії Сумських. Серце 88-річної артистки не витримало того, що зараз відбувається в Україні.

Ольга Сумська боялася, що не зможе достойно поховати матусю в таких умовах, але добрі люди їй допомогли.

Вічним сном Ганна Іванівна спочиває біля коханого чоловіка В’ячеслава Сумського, а прощальна служба проходила під звуки сирен і молитву священника.

Ольга і Наталія, попри сестринські негаразди, обидві були дуже близькі з матір’ю, тож її втрата стала великим потрясінням для усієї родини.

Ольга Сумська публічно захистила свою дочку Антоніну Паперну
Ольга Сумська вшанувала пам’ять своєї покійної мами Ганни Іванівни

На 40 днів Ольга Сумська в Інстаграмі поділилася з підписниками щемливим фото з мамою, а у підписі зізналася, що біль не вщухає анітрохи:

“Моя кровинка! Рідненька мамочко! Мій ангел! Моя душа! Сьогодні 40 днів, як відлетіла твоя душа до Господа нашого! Чекаю уві сні, аби хоч словечко почути від тебе чи побачити… Молюсь за упокій раби Божох Ганни! Анюта… Галча… Завжди в нашому серці, сонечко наше! Я обожнюю тебе!”, – написала акторка.

Коментатори висловили Ользі свої співчуття та підтримали добрим словом:

  • “Дорогенька, прийміть мої глибокі співчуття. Мама — ангел завжди з вами”;
  • “Світла та вічна пам’ять”;
  • “Досі не віриться. Важкий рік, з перших місяців. Царство Небесне Ганні Іванівні. Вона завжди з вами. Тепер вона ваш ангел. Ольга В’ячеславівна, бережіть себе! Ми обов’язково зустрінемося на спектаклях і відсвяткуємо перемогу”.

Схожі статті