Коханець Лорак Сергій Лазарєв спростував свою втечу з росії – за Кароліною не поспішає: “Офіційно заявляю”

Особисте життя Ані Лорак завжди викликало неабиякий інтерес у її численних фанатів, особливо після розлучення співачки з турком Муратом Налчаджиоглу.

До списку потенційних коханців Кароліни регулярно записують Сергія Лазарєва.

Ці підозри виникли неспроста, адже артисти часто публікували спільні фото, на яких позували наче пара, а у дописах в соціальних мережах говорили про почуття одне до одного.

Зараз Ані Лорак на зв’язок з шанувальниками не виходить, але менш обговорюваною вона не стала, враховуючи, що після подій в Україні 24 лютого зірка замовчала і навіть видалила свою сторінку в Інстаграмі.

Ані Лорак та Сергій Лазарєв
Коханець Лорак Сергій Лазарєв спростував свою втечу з росії

Варто зауважити, що після 2014 року вона зосередила естрадну діяльність на російській сцені, незважаючи на засудження з боку співвітчизників та українських колег.

А вже згодом в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Кароліна втекла і з росії.

Припускають, що вона втекла в Об’єднані Арабські Емірати, хоча офіційного підтвердження від представників співачки, звісно, не надходило.

Пліткували і про те, що слідом за нею втік і Сергій Лазарєв, однак він це спростував:

“Офіційно заявляю! Я росіянин! І ніколи цього не соромився! Я щиро люблю росію! Вона виростила мене як сильну особистість і відомого артиста, який двічі представляв свою країну на конкурсі Євробачення, відстоював її честь на музичній арені і з гордістю ніс російський прапор. Я доводив не просто словом, а справою. Я 25 років працюю в росії в музичній сфері і роблю свою справу чесно та завжди на 100 відсотків для глядача і на благо! Будь-ласка, не ведіться на фейки та провокації!”.

Схожі новини