40-річний Потап після довгої перерви показав себе: поставив брекети, схуд і помолодів – Іспанія пішла на користь

Потап і Настя Каменських – безперечно пара, яку дуже часто обговорюють у мережі та у медіа. Фанатів цікавить особисте життя зірок та така довгоочікувана вагітність співачки. Втім, зараз більшості не до світських новин. Проте, репер ризикнув та показав, як виглядає зараз. Він вирішив записати звернення до хейтерів російського коміка Нурлана Сабурова, який відзначився низькопробним гумором про Україну.

Проте, у коментарях підписники звернули увагу не тільки на слова артиста, а на його зовнішній вигляд. Помітили, що Потап засмаг, а ще на відео кидається в очі те, що він тепер носить брекети.

40-річний Потап після довгої перерви показав себе

Звідки відомо, що Потап і Настя Каменських зараз перебувають в Іспанії?

Ще до 24 лютого поп-діва Настя Каменських повідомила про те, що полетіла з коханим закордон у поїздку, яку давно планувала. Вона готувалася до відпочинку, вслід за яким мав прийти реліз нового треку. Втім, все довелося відкласти.

Цікаво, що самі артисти не виказували свого місцеперебування і навіть не натякали де знаходяться. Згодом у профілі Насті Каменських почали з’являтися записи з ефірів на іспанському телебаченні. Співачка розповідала у перерві між виступом про ситуацію в Україні та долю співгромадян. Зірка вийшла перед камерами з нашим прапором і поділилася щемливою історією. Знаменитість вдячна, що нашу державу підтримують всюди, але вважає, що досі дуже важливий розголос.

 

Схожі новини