Дружина Романа Сасанчина пояснила новину про їхнє розлучення після 4 місяців шлюбу: “Реально серйозний конфлікт”

Дружина українського музиканта Романа Сасанчина Іванна пояснила свою заяву про те, що їхньої родини більше не існує. Виявляється, у пари немає в планах розлучення.

Зіркове подружжя Романа та Іванни Сасанчин вже неодноразово привертало увагу аудиторії негараздами у сім’ї. Дружина музиканта активно веде власний блог, який присвячує своєму побуту та особистому життю.

Звісно, дівчина завжди ділиться новинами, які інколи, трактуються не так, як вона того очікує. Так, нещодавно дівчина заявила, що їхньої з Романом сім’ї більше не існує. З цього журналісти зробили висновок, що пара розлучається. Втім, з’ясувалося, що це не так.

Дружина Романа Сасанчина пояснила новину про їхнє розлучення після 4 місяців шлюбу

Нещодавно дівчина опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram звернення до своїх підписників, в яких запитала, де вона написала, що вони з Романом розлучаються. Мовляв, в них є серйозні проблеми в стосунках, але до офіційного розриву справа не дійшла. Неоднозначність своєї заяви про те, що їхньої сім’ї більше не існує, вона вирішила не пояснювати.

Дружина Романа Сасанчина пояснила новину про їхнє розлучення після 4 місяців шлюбу. Скріншот особистої сторінки блогерки

“Ні, ми з Ромою не розлучилися. У нас зараз реально серйозний конфлікт. Я сподіваюся, що це можливо ще виправити. Я молюся Богу. Я знаю, що ми заради нашої дитини зможемо переступити все, що зараз є. І ми впораємося з цим “, – поділилася блогерка.

Нагадуємо, що минулого року молода пара вперше стала батьками. Велика кількість користувачів пророкувала їм швидке розлучення через зовсім юний вік Романа. Івана дуже бурхливо реагувала на подібні повідомлення на її сторінці.

Схожі новини