У єдиного онука Таїсії Повалій виявили невиліковну хворобу: “Здамо аналізи… І наш світ розвалиться”

Таїсія Повалій до подій 24 лютого активно ділилася новинами зі свого життя в соціальних мережах, але з того самого моменту замовчала і не видає ні слова.

Натомість єдиний син співачки Денис Повалій не відмовчується, підтримує українців, шукає роботу в Іспанії та не приховує, що наразі його родина переживає нелегкі часи не тільки через ситуацію в Україні.

Єдиний син Таїсії Повалій відхрестився від прізвища матері
У єдиного онука Таїсії Повалій виявили невиліковну хворобу

Онуку Таїсії Повалій поставили невтішний діагноз

В Інстаграмі Денис Повалій нещодавно зізнався, що його трирічному сину Дем’яну діагностували цукровий діабет, а дізналися вони про це вже давно, просто приховували:

“Нам два рочки… Тут ми ще не боїмося їсти солодке… А через тиждень здамо аналізи… І наш світ розвалиться… У наше життя прийшов сумний діагноз…”.

У трирічного онука Таїсії Повалій виявили непросту хворобу
У єдиного онука Таїсії Повалій виявили невиліковну хворобу

За словами сина Повалій, вони з дружиною довго тягнули з публічним зізнанням, але саме зараз усвідомили, що в житті дуже важливо розуміти, що ти не один.

Нагадаємо, на весіллі Дениса Таїсія гуляла у 2015 році, її невістка — киянка Світлана Вихрова, а через 4 роки після одруження у молодої пари народився хлопчик, якого вони назвали Дем’яном.

Як виглядає невістка Таїсії Повалій
У єдиного онука Таїсії Повалій виявили невиліковну хворобу

Зараз артистка знаходиться в росії, де не так давно дала концерт в кремлі, ігноруючи ситуацію на Батьківщині.

Син Повалій вже в Іспанії, звідки просить допомоги в українців з пошуком роботи, бо заробітку він зараз не має:

“Повертатися ще ж не рекомендують, але й їхати начебто теж тільки зі Сходу радять… Намагаюся налагодити роботу дистанційно”.

Схожі новини