Після розлучення з Володимиром Дантесом від Наді Дорофєєвої відвернулися її друзі: “Як же так?”

Після розлучення Надя Дорофєєва дала ексклюзивне інтерв'ю, в якому зізналася, що залишилася без частини своїх друзів на тлі останніх подій в Україні.

Не так давно відома українська співачка Надя Дорофєєва та її чоловік Володимир Дантес зізналися у тому, що їхньому шлюбу прийшов кінець. Пара вирішила розлучитися.

Володимир Дантес не посоромився і публічно благословив екс-дружину Надю Дорофєєву
Після розлучення з Володимиром Дантесом від Наді Дорофєєвої відвернулися її друзі

Що саме стало причиною розриву достовірно невідомо, але молоді люди залишилися друзями.

Тим не менш, це не єдина втрата у житті співачки, яка нещодавно розповіла про те, що частина її друзів, які проживають в росії більше не підтримують з нею стосунки.

Після розлучення з Володимиром Дантесом від Наді Дорофєєвої відвернулися її друзі

Усьому провиною ситуація, яка склалася в Україні. Надя поділилася розчаруванням у тому, що її приятелі навіть не поцікавилися, як вона.

Надя Дорофєєва
Після розлучення з Володимиром Дантесом від Наді Дорофєєвої відвернулися її друзі

“Розчарувань сталося дуже багато… Хтось не підтримав, кого хотілося почути. Багато друзів із росії не зателефонували, не запитали “як справи?” Звернула на це увагу, але я не уразлива людина. Але все одно — як же так?” — цитує Надю СтарХіт.

Варто відзначити, що з цією самою проблемою зіштовхнулося багато українських зірок, таких як Оля Полякова, Камалія та інші.

Нагадуємо, що Надя досі офіційно не розлучена. Зірка дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому зізналася, що готова до нових стосунків, але штамп у її паспорті стоїть до сих пір. Тим часом Вова Дантес зізнається, що єдина причина, яка змусить його піти та розірвати шлюб з Надею — це нове весілля. Тим не менш, поки що у артиста немає другої половинки.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини