Колишня дружина Узелкова Марина Боржемська після весільних фото з РАЦСу поділилася емоціями: “Плачемо від щастя”

Колишня дружина В'ячеслава Узелкова та екс-тренерка шоу "Зважені та щасливі" Марина Боржемська нещодавно відгуляла весілля, після якого не приховує від шанувальників своїх емоцій.

Марина Боржемська і В’ячеслав Узелков вже давно не разом, а про їхнє розлучення не чув тільки ледачий, адже воно було скандальним, гучним і сповненим звинувачень.

Зараз екс-пара не підтримує жодних зв’язків, попри наявність двох спільних дітей. Навіть ці непрості часи не примирили колишніх, кожен з яких намагається жити своє життя далі.

Колишня дружина Узелкова Марина Боржемська після весільних фото з РАЦСу поділилася емоціями
Колишня дружина Узелкова Марина Боржемська після весільних фото з РАЦСу поділилася емоціями

Нещодавно Марина відгуляла весілля близьких знайомих та ділилася щасливими фото з РАЦСу в соціальних мережах, а цього разу телезірка помріяла про те, яким буде день довгоочікуваної перемоги:

“Ми виходимо на вулиці і вітаємо один одного, плачемо від щастя — ми нарешті досягли того, у що вірили від першого страшного дня. Ми не будемо такими, як раніше. Ми будемо димитися на зелені дерева, сонце та небо по-іншому. Ми будемо цінувати кожну прогулянку та випиту каву по-іншому. Ми будемо ходити в гості та обіймати своїх близьких кожного разу як востаннє. Оскільки ми дійсно дізналися, що означає “востаннє”.

Наостанок Боржемська поцікавилася у фанатів, що вони зроблять першим, коли почують ці заповітні слова — “Ми перемогли”:

  • “Повернусь з дітьми додому та міцно обійму рідненьких”;
  • “Ой, Мариночко, я навіть і не уявляю, що я зроблю. Мабуть, спочатку дуже буду плакати, а потім вищати, обіймати усіх підряд, цілувати”;
  • “Не буду нічого відкладати на потім”, – пишуть шанувальники у коментарях.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини