38-річний Даніель Салем показав свою доньку в день народження: головна мотивація захисника України та ведучого

Даніель Салем увірвався до українського шоу-бізнесу декілька років тому. До того він займався рестораторською справою. Першу славу йому приніс проєкт “Кохання на виживання” на “Новому каналі”, далі його запросили до проєкту “Зірковий шлях” на каналі “Україна”, де він працює й донині. Окрім того, Салем брав участь у “Танцях з зірками” та “Голосі країни” у складі команди Тіни Кароль.

Однак після 24 лютого він забув про зйомки, світські тусовки та роботу в цілому. Салем, який являється уродженцем Одеси, у перші дні повномасштабного вторгнення росіян вступив до лав тероборони та побав боронити Україну разом з іншими захисниками.

Даніель Салем з Віталієм Кімом
Даніель Салем з Віталієм Кімом

Вдома Даніеля чекають кохана дружина Марія та семирічна донька з незвичайним іменем Санта-Луна. Телеведучий розповідав, що під час вагітності дружини, вони обирали між іменеми Тетяна та Світлана, а в результаті у них народилася Санта-Луна.

Сам Даніель надзвичайно любить свою доньку та вважає її своїм основним сенсом життя. Він не раз розповідав, що коли дівчинці виповниться 18 років, він втілить у життя шалену мрію – відкриє на її честь бар з цікавою назвою “Тато і донька”.

Даніель Салем з дружиною
Даніель Салем з дружиною

1 травня телеведучий чуттєво привітав Санту-Луну з днем народження, додавши до зворушливого фото вірша, якого написав співак Коля Сєрьга – він наразі також захищає свободу та незалежність України.

“Як тільки ми переможемо
Дим над серцем розвіється кожним
І я знову зустріну твій погляд
Бо без нього вже більше не можна.
І твій погляд буде інакшим,
Одночасно мудрішим і м’якшим.
Ним лиш дихати буду спроможний
Як тільки ми переможемо”, – написав Салем.

Схожі новини