Григорій Решетнік зізнався, чому назавжди відхрестився від матері: “Внесли корективи у спілкування”

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік дав ексклюзивне інтерв'ю журналістам, в якому розповів, чому відмовився від своєї хрещеної матері. Усі деталі в статті.

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік наприкінці лютого евакуював свою родину до Івано-Франківська, де в нього проживають тесть та теща. Незабаром його батьки з Миколаєва також перебралися до західної України. Сам Григорій мріяв повернутися до Києва, але сім’я стримала чоловіка від необдуманих рішень.

8-річний син Григорія Решетніка щоранку питає у мами, коли закінчиться війна
Григорій Решетнік зізнався, чому назавжди відхрестився від матері

Нещодавно телеведучий дав ексклюзивне інтерв’ю журналістам “Зіркового шляху”, в якому розповів, чому назавжди відмовився від своєї хрещеної матері.

Григорій Решетнік зізнався, чому назавжди відхрестився від матері

Виявляється, жінка, яка похрестила зірку, є українкою, але 20 років тому перебралася до російської федерації. 24 лютого замість того, щоб підтримати свою давню подругу, маму Григорія, вона написала їй ганебну SMS, в якій заявила, що “українці отримали те, на що заслуговували”.

Це стало крапкою у стосунках жінки не тільки з мамою Григорія, але і з самим телеведучим. Варто відмітити, що такий вчинок став причиною гірких сліз жінки.

“Події 24 лютого внесли корективи спілкування”, — саме так телеведучий описав своє рішення більше не спілкуватися зі своєю хрещеною.

Варто відмітити, що сімейство Решетніків таки помстилося жінці, і написало їй повідомлення у відповідь, в якому заявило, що їхня батьківщина переможе.

Нагадуємо, що Григорій та Христина повернулися до Києва, коли з’явилася така нагода, алло вне, коли місто стало більш менш безпечним. Зараз пара активно працює і допомагає захисникам України боронити нашу державу.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини