38-річна Аніта Луценко вперше показала свою маму: ошатна літня жінка з модними боб-каре і мудрим поглядом

Відома українська фітнес-тренерка Аніта Луценко вперше показала свою маму, від якої мережа залишилася в захваті — жінка виглядає дуже стильною.

Аніта Луценко народилася в далекій від спорту сім’ї — її батько Валерій Юрійович займався адвокатською діяльністю, мама Людмила Миколаївна працювала інженером-конструктором та проектувальником дизайну інтер’єрів, рідний брат Антон пішов стопами тата і відкрив юридичний бізнес.

Коли Аніта була маленькою, батьки віддали її на художню гімнастику, дівчинка брала участь у багатьох змаганнях як в Україні, так і в Європі. Вищу освіту Луценко отримала в Національному університеті фізичного виховання і спорту.

Ставши кваліфікованим спеціалістом з фітнесу і пілатесу, Аніта почала виступати на різноманітних міжнародних конференціях.

Аніта Луценко
Аніта Луценко вперше показала свою маму

Так широка аудиторія дізналася про ефективні методики схуднення і підтримки ваги Луценко, а у 2011-му з огляду на такий досвід її запросили в шоу “Зважені та щасливі” як наставника.

Мама Аніти завжди підтримувала її любов до спорту, тож у свої 60+ Людмила Миколаївна веде активний спосіб життя і виглядає неймовірно.

Нещодавно на честь Дня матері Луценко виклала зворушливе фото з ненькою, яке підписала коротко, але чуттєво:

“Люблю”.

Аніта Луценко вперше показала свою маму
Аніта Луценко вперше показала свою маму

Мама Аніти виглядає дуже стильно — носить стрижку боб-каре, має доглянутий вигляд, мудрий погляд і чарівну усмішку. Ось на кого схожа зіркова тренерка.

Зауважимо, Луценко вже і сама мама — у 2016 році у неї народилася дівчинка, яку вона назвала Мією. З такими дівчатками Людмила Миколаївна матиме ще не один привід пишатися.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини