Олег Винник не може відвести погляд від таємної дружини Таюне, яка зачарувала виглядом: фото Таїсії Сватко

Особисте життя повелителя вовчиць Олега Винника — суцільна таємниця, та попри все у дружини співака записують бек-вокалістку Таюне, яка підкорила мережу красою.

Олег Винник і Таюне — нерозлучні на сцені, проте у звичайному житті їх разом помітити неможливо, адже вони приховують подробиці своїх стосунків від публіки.

Тим не менш, численні шанувальники артистів вважають, що вони давно одружені і навіть мають спільного сина, який живе в Німеччині та професійно займається плаванням.

Саме там Олег розпочав свій шлях до великої сцени і ще до кар’єри в Україні став зіркою мюзиклів. Крім того, подейкують, що в цій країні Винник перечікує війну, оскільки з початку повномасштабного російського вторгнення він майже не виходить на зв’язок і не з’являється на благодійних концертах, які влаштовують українські артисти для збору коштів на допомогу ЗСУ та простив співвітчизникам.

Бек-вокалістка і дружина Олега Винника Таюне
Олег Винник не може відвести погляд від таємної дружини Таюне

Через таку таємничість в соціальних мережах щодня з’являються нові фанатські сторінки співочого дуету.

В одному з таких опублікували невеличке відео з нарізкою фото Таїсії Сватко різних років. Особливу увагу привертає перший кадр — ще зовсім юна Таюне з короткою стрижкою і пухлими щічками.

У коментарях таємну дружину Винника традиційно засипали компліментами — ідеальна в будь-якому віці пишуть всі як один.

Нагадаємо, Олег і Таїсія разом вчилися в Канівському училищі культури, де між ними і зав’язалися міцні стосунки, які тривають ось вже кілька десятків років.

З іншими таємницями особистого життя Винника знайомтеся в наступному відео на YouTube-каналі “Одна минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини