38-річна Катя Осадча проміняла “Світське життя” на міністерство: дружина Горбунова розповіла про важливе

Катерина Осадча збентежила всіх прихильників своєю світлиною, де вона ефектно позує коло міністерства. Знаменитість повідомила, що працює.

Катерина Осадча, яка давно причарувала всіх своєю витонченістю та вродою, нині вже не блистає на телебаченні. Ведуча опублікувала світлину поруч із міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

“Працюємо”, – підписала зірка.

38-річна Катя Осадча проміняла “Світське життя” на міністерство

Відомо, що дружина Юрія Горбунова не лишилася осторонь проблем своїх прихильників та простих українців. Так, як ведуча за багато років стала не просто впізнаваною особистістю, а справжнім лідером думки, вона стала до пошуків зниклих людей. Її проєкт називається “Знайти своїх”.

Зірка за допомогою популярної мережі Телеграм збирає дані про тих, з ким тривалий час не можуть зідзвонитися родичі. За словами Катерини, вона з командою впевнено працює та шукає нові кроки для того, щоб дізнатися інформацію про тих, хто давно не був на зв’язку. Часто консультується зірка з волонтерами і психологами.

Встигає також відвідувати з благодійними візитами Осадча і медичні центри. Зокрема нещодавно вона побувала в “Охмадиті”. Селебрітіз вражена, що люди поступають до закладу у режимі нон-стоп. І дорослі, і малі. Зі свого боку головна зірка “Світського життя” привітала працівників з професійним святом.

Нагадаємо, що бере інтерв’ю у зірок Катя з 2007 року. Її популярною зробила любов до чудернацьких капелюшків. З роками вона таки змінила стиль, але звичці підбирати аксесуари у волосся не зрадила.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини