Руслана Лижичко вперше пояснила, чому не змогла народити довгоочікувану дитину: надія тривалістю у 8 років

Минулого року відома українська співачка Руслана Лижичко вперше за багато років заявила про те, що планує стати матір'ю найближчим часом. Однак, щось пішло не так.

На даний момент знаменитій українській співачці Руслані Лижичко 48 років. Це, звісно, ускладнює її шлях до мрії — стати матір’ю. Усе своє життя вона присвятила музичній кар’єрі та українській політиці. Про свою дитину вона мріє вже давно.

Зірка натякала, що з чоловіком Олександром Ксенофонтовим вони наштовхнулись на певні перепони, але не озвучували, які саме причини зумовили її бездітність.

У нещодавньому інтерв’ю Руслана заявила, що розглядає можливість усиновлення дитини, але все ж таки первістка хоче народити самостійно. Зірка вірить у те, що зможе це зробити навіть зараз.

Руслана Лижичко вперше пояснила, чому не змогла народити довгоочікувану дитину

Руслана Лижичко поїхала на кордон до воїнів ЗСУ
Руслана Лижичко вперше пояснила, чому не змогла народити довгоочікувану дитину

Однак, якщо звернутися до більш старих інтерв’ю, це вже не вперше, коли Лижичко заявляє, що скоро відсвяткує поповнення в родині. Незадовго до 2014 року Руслана також розповіла публіці про свою мрію стати мамою. Згодом в Україні стався ряд подій, який унеможливив її прагнення дати життя малюку.

Руслана підтвердила, що проблеми в державі посприяли тому, що вона відклала питання поповнення у довгий ящик. Звісно, адже Лижичко підтримувала співвітчизників на Майдані. І от історія повторюється знов.

Тільки-но Руслана заявила про те, що буде народжувати, як події знову не дають їй реалізувати свої плани. Лижичко знову поруч з захисниками України і знову присвячує себе не родині, а державі. І все ж таки, у знаменитості ще є час здійснити свою найбільшу мрію у житті.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини