Що відомо про моложавого екс-чоловіка Ольги Мартиновської, який не витримав шлюбу з зіркою “МастерШефу”?

Популярна кулінарка Ольга Мартиновська має дивовижну долю. Вона мала палкий роман з колегою, закоханого у приготування страв, але шлюб несподівано дав тріщину.

Вона стала справжнім відкриттям української телевізійної спільноти: захоплена улюбленою справою, Ольга Мартиновська враз знайшла однодумців. Найбільше підкорює щирість кулінарки та її позитив. Втім, є одна історія, якою неохоче ділиться знаменитість, і це її шлюб.

Що відомо про перше весілля Ольги Мартиновської?

Після того, як на Мартиновська здобула популярність на проєкті “МастерШеф”, вона познайомилася завдяки професійному фаху з цікавим чоловіком – Іваном Кобцем. Стосунки, як вихор закрутили Олю, і вже у 2015 році вона наділа обручку від коханого. Весілля пройшло у традиційному стилі і щастю кухарки не було меж.

Весілля Ольги Мартиновської
Весілля Ольги Мартиновської

У 2016 році Господь зробив справжній подарунок Мартиновській та її чоловікові. Народилася донечка Віра, яка так схожа на своїх маму з татом. Та після народження дитини все капітально змінилося.

Ольга Мартиновська та її колишній чоловік Іван Кобець
Ольга Мартиновська та її колишній чоловік Іван Кобець

Цей період Оля не дуже любить згадувати. Вона розлучилася у 2020 році, але раніше зазначала, що з коханим не жила разом ще два роки перед цим.

Згодом виявилося, що дитина й взагалі тривалий час не бачилася з рідним батьком. Про це знаменитість повідомила у сторіз у себе в Інстаграмі.

32-річна Ольга Мартиновська закордоном возз’єдналася з колишнім чоловіком

Нагадаємо, що зірка полишила Україну з початком війни. Вона разом з Вірою виїхала до Європейського союзу. Втім, Мартиновська продовжує активно співпрацювати з колегою Володимиром Ярославським, з яким випустила книгу у 2021 році.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини