50-річний Ектор Хіменес-Браво одягнув бронежилет і проїхався містами, які були під окупацією: “Горіть у пеклі”

Ектор Хіменес-Браво за останні декілька тижнів встиг відвідати декілька українських міст, які знаходилися під окупацією. Кулінар зазначає, що відчуває себе справжнім українцем.

Ектор Хіменес-Браво, уродженець Колумбії, останні декілька місяців відзначає, що відчуває себе справжнім українцем. Хоча більшість частину свого життя він жив і працював у Канаді та Штатах, саме після переїзду до Києва він зміг здобути справжню популярність і славу.

До України Ектор вперше приїхав у 2010 році, коли його запросили попрацювати над одним із закладів столиці. А далі він отримав пропозицію очолити суддівську трійку в українській версії шоу “МастерШеф”. Вже порад 10 років Хіменес-Браво залишається незмінним суддею змагання поварів різного віку з усієї країни.

Ектор Хіменес-Браво живе в Україні понад 10 роківЕктор Хіменес-Браво живе в Україні понад 10 років

Повномасштабна війна росії проти України також не на жарт вплинула на кулінара. Багато його прихильників були переконані, що він не повернеться до Києва після новини про початок бойових дій. До того ж на момент 24 лютого Ектор був за кордоном. Однак він не лише приїхав назад до України, а й почав активно підтримувати її мешканців і захисників.

На кухнях у ресторанах шефа зараз готують їжу для захисників і переселенців. Сам же Ектор встиг відвідати декілька міст, які знаходилися під окупацією, щоб доставити гуманітарну допомогу та особисто познайомитися з їхніми мешканцями. Нещодавно зірка “МастерШефу” завітав до Бородянки на Київщині.

“Я побачив 4 будинки, які зруйновані наполовину. Буквально обвалено половина паленого будинку через одну ракету. Це десятки квартир, сімей, дітей, мам. Страшно уявити, скільки жертв. І це лиш одна Бородянка. А скільки таких міст в Україні. Горіть в пеклі”, — вказав Ектор.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини