Поголила голову та набила величезне тату: колишня дружина Пономарьова Олена Мозгова вразила зміною іміджу

Колишня дружина знаменитого українського співака Олександра Пономарьова Олена Мозгова ошелешила зміну іміджу. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Відома українська продюсерка Олена Мозгова активно веде свій мікроблог соціальні мережі Facebook. Завдяки цьому вірні фанати донька легендарного композитора Миколи Мозгового мають можливість спостерігати за її творчістю, думками та навіть політичними позиціями.

Ні для кого не секрет, що колишня дружина Олександра Пономарьова вельми гостра на язик, якщо буде відстоювати свою позицію, то буде робити це грубо та відверто.

Колишня дружина Пономарьова Олена Мозгова вразила зміною іміджу

Колишня дружина Пономарьова Олена Мозгова вразила зміною іміджу. Фотографія з акаунту зірки

Також за жінкою вельми цікаво спостерігати завдяки тому, що вона ніколи не втомлюється працювати над собою та змінюватися в кращу сторону. Декілька років тому вона вразила раптовим схудненням. Втім, жінка вирішила не зупинятися на досягнутому, і декілька місяців тому знову похизувалася прекрасними результатами — мінус 20 кілограм.

Колишня дружина Пономарьова Олена Мозгова вразила зміною іміджу. Фотографія з акаунту зірки

Але і це виявився не кінець. Нещодавно Мозгова опублікувала нові фотографії, з яких стало зрозуміло — Олена поголила голову, а також набила величезне татуювання на руку.

Це свого роду акт підтримки, адже брат Олени Мозгової на даний момент захищає Україну. Сама продюсерка також активно підтримує Батьківщину: вона готує у їдальні для територіальної оборони.

Також зірка активно критикує тих, хто маючи можливість допомагати, евакуюється з України та ховається в Європі. Зірка не розуміє дану позицію і активно про це говорить.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини