“Говорю йому, щоб заспокоївся”: у родині Богдана Ступки скандал через американця, який зруйнував їхню сім’ю

У зв'язку з розлученням Дмитра Ступки, його батько, син легендарного Богдана Ступки Остап прокоментував події, які сталися в родині. Усі деталі в статті.

Не так давно український шоу-бізнес сколихнула новина: онук легендарного Богдана Ступки Дмитро розлучається зі своєю дружиною Поліною. Виявляється, розрив стався тривалий відрізок часу тому, а жінка не тільки встигла налагодити своє особисте життя, а вже готується до весілля.

Дмитро Ступка і Поліна Логунова розлучилися
У родині Богдана Ступки скандал через американця, який зруйнував їхню сім’ю

У родині Богдана Ступки розігралася сцена через американця, який поклав кінець їхній сім’ї

Необхідно відзначити, що розрив зіркової пари припадає саме на той період, коли вони тільки переїхали з України до Сполучених Штатів Америки. Саме тому шанувальники зробили висновок — Поліна не просто так пішла від Дмитра, а знайшла більш кращий варіант.

Їхні здогадки одразу отримали підтвердження, адже Поліна незабаром після публікації свого рішення розлучитися з чоловіком, оприлюднила відео, на якому красень-американець робить їй пропозицію руки і серця. Варто відмітити, що зробив він це дуже романтично та вишукано.

Дмитро Ступка після розлучення потішив українців знімками з дівчиною у Маямі
У родині Богдана Ступки скандал через американця, який зруйнував їхню сім’ю

Дмитро Ступка намагається не реагувати на скандал, який розгорнувся навколо їхньої сім’ї, а от його батько Остап Богданович дав зрозуміти — з Поліною більше не спілкується, а Дмитро ледь тримає себе в руках. Про це він повідомив у розмові з журналістами програми “Зірковий шлях”.

“Кажу йому, щоб заспокоївся і не реагував ні на які можливі випади. Він сумує за донькою. У таких умовах діти не повинні страждати. Дорослі розберуться”

На запитання, чи вдається йому самому спілкуватися з онукою, Остап Ступка відповів заперечно.

“Я зараз не спілкуюся з іншою стороною”, – наголосив він.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини