Як виглядає 67-річний батько Тіни Кароль, який пішов добровольцем у тероборону захищати Україну: сивий воїн

Війну Тіна Кароль зустріла за кордоном, де останній тиждень перед її початком передчувала щось дуже погане, тому щосили молилася за рідну країну в жіночому монастирі. На жаль, інтуїція її не підвела – 24 лютого 2022 року почалося повномасштабне російське вторгнення на територію України.

Співачка змогла себе опанувати та одразу взялася за справу – почала організовувати в Європі мітинги на підтримку України, давати благодійні концерти, інтерв’ю, щоб висвітлювати всю ту важку і страшну правду про Батьківщину.

Її син від шлюбу з Євгеном Огіром Веніамін теж доклав руку до добрих справ – приїхав у Польщу з Великобританії, де живе і вчиться, та зустрічав українських біженців на вокзалі зі смаколиками для дітей, які купив на власні збереження.

Як виглядає 67-річний батько Тіни Кароль, який пішов добровольцем у тероборону

Інші родичі та творчий колектив Тіни залишилися в Україні. Як з’ясувалося, 67-річний батько Кароль Григорій Самойлович Ліберман відмовився покидати країну та пішов у тероборону, хоча за віком вже не військовозобов’язаний.

Про це стало відомо з інтерв’ю поп-діви французькому виданню Le Figaro, в якому артистка розповіла, що тато у свої 67 років міг виїхати за кордон, але хоче захищати Україну:

“Він приєднався до добровольців територіальної оборони. Це його рішення. Прийняти це було непросто”.

Як виглядає 67-річний батько Тіни Кароль, який пішов добровольцем у тероборону
Як виглядає 67-річний батько Тіни Кароль, який пішов добровольцем у тероборону

Тіна не приховує — дуже хвилюється за батька і не знає, коли нарешті зможе з ним побачитися, адже вона постійно в роз’їздах.

Схожі новини