Дорофєєва та Дантес розбили пару? Володимир далеко не ходив і став зустрічатися з екс-дружиною обранця Наді

Тільки-но Володимир Дантес та Надя Дорофеєва повідомили про розлучення, як співачку почали підозрювати у романі з ресторатором Михайлом Кацуріним. Не пройшло і декількох тижнів, як чутки підтвердилося кадрами з Іспанії, на яких пара ніжно обіймалася та зазирала одне одному в очі.

Тим часом Володимир також не пас задніх і вразив аудиторію ще більше, дивним чином привітавши колишню дружину Михайла Кацуріна Дашу з днем народження. Ніжність та романтичність його слів на адресу дівчини викликали плітки про те, що чоловік залицяється до колишньої дружини обранця своєї колишньої дружини. Ще дивнішим здається той факт, що ці плітки лише набирають обертів, адже Дантес їх підживлює новими кадрами.

Володимир Дантес далеко не ходив і став зустрічатися з екс-дружиною обранця Наді

Нещодавно він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографії з дівчиною, обличчя якої він вирішив не показувати аудиторії. Судячи зі знімків, вони мають досить близькі відносини, і фанати одразу вирішили, що це нова пасія Дантеса. Однак, її особистість швидко розсекретили — це знову колишня дружина Михайла Кацуріна.

Володимир Дантес далеко не ходив і став зустрічатися з екс-дружиною обранця Наді. Скріншоти особистих сторінок молодих людей

Користувачі мережі вже жартують, що зірки знаходяться у любовному чотирикутнику. Тим часом Володимир Дантес не тільки спростував роман з Дашею, але і заявив, що гадки немає, що там в особистому житті у Наді.

Тим не менш, користувачі майже впевнені: Надя покинула Володимира заради Михайла, а Володимир закрутив з колишньою суперника.

Схожі новини