Нарешті відійшов від розлучення з Дорофєєвою: Володимир Дантес випадково “спалив” фото нової пасії — хто вона?

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва у березні шокували своїх шанувальників новиною про розлучення. Пара була разом сім років і мала мільйони фанатів — безліч юних дівчат і хлопців мріяли про таке ж кохання, як у цих двох артистів. Однак реальність виявилася більш жорстокою і зараз Надя і Вова намагаються будувати свої життя окремо.

Причину розлучення Дантес і Дорофєєва не називали, однак у мережі почали поширюватися чутки про роман співачки з київським ресторатором Михайлом Кацуріним, який разом з дружиною оголосив про розлучення водночас з Надією та Володимиром. Ці дві сім’ї довгий час дружили, тож таке співпадіння для багатьох виявилося досить дивним.

У квітні Дорофєєву помітили разом з Кацуріним у Барселоні, однак самі молоді люди ніяк не коментували цю ситуацію. Тепер же колишня Михайла, Даша Кацуріна засвітилася в особистому блозі Дантеса.

Володимир Дантес показав нову пасію
Володимир Дантес показав нову пасію

Український артист Володимир Дантес оприлюднив літню фотографію з полуницею в руках. При цьому в кадр потрапила ніжка дівчини з татуюванням вище коліна.

Таке татуювання є у екс-дружини бойфренда Дорофєєвої – Даші Кацуріної. У дівчини нанесений напис “Привіт”, який вона зробила на честь мережі ресторанів.

Зазначимо, раніше Дантес вже жартував з приводу того, що придивиться до Даші Кацуріної після розставання з Надею Дорофєєвою. Причиною такого висловлювання стало те, що Наді приписують роман з Мішею Кацуріним.

“Розставимо крапки: вона (Дорофєєва, – ред) точно не пішла від мене до нього (Кацуріна, – ред). Якщо вони будуть разом, то круто. Це теж вибір. А я тоді придивлюся до Даші (екс-дружини Кацуріна, – ред), – сказав раніше артист у програмі “ЖВЛ”.

Схожі новини