Софія Ротару продемонструвала своє справжнє ставлення до Пугачової у найважчий період для сім’ї Примадонни

Відома українська співачка Софія Ротару вперше за довгий час продемонструвала своє ставлення до Алли Пугачової. Усі деталі події в нашій статті.

Після того, як Максим Галкін публічно підтримав Україну, його сім’ї довелося покинути російську федерацію та перебратися до Ізраїлю. Втім, навіть там колишні колеги зараз намагаються вкусити новоспечених емігрантів. Так, нещодавно працівники телевежі Останкіно в Москві влаштували прощання для Аллі Борисівні. Організатори підступного вчинку заявили на всю Москву, що Примадонна їх до пекла, і добре, що вона поїхала.

Софія Ротару підтримала Аллу Пугачову

Варто відзначити, що завжди мовчазна Алла Борисівна на цей раз не стерпіла подібної поведінки, і опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відповідь. Вона заявила, що чим нижче рівень освіченості, тим голосніші образливі вислови.

Фанати артистки одразу помітили, що вічна конкурентка співачки Софія Ротару поставила лайк цьому запису. Тобто, у важкі для сім’ї часи, коли не надто сміливі анонімні дозволяють собі принижувати їх, Софія Михайлівна проявила солідарність.

Софія Ротару за одне інтерв'ю отримує гроші, за які можна придбати цілий особняк
Софія Ротару підтримала Аллу Пугачову

Варто відзначити, що не так давно у мережу потрапила ще одна історія, яка по-іншому розкриває відносини між двома королевами естради. Колись Алла Борисівна була проїздом в Україні. Тоді Софія Михайлівна знаходилася в Криму, і як на зло її конкуренції не вистачало місця в жодному готелі. Усі номери були зайняті.

Чоловік Пугачової подзвонив Ротару, знаючи, що в неї є готель і розповів про ситуацію. Недовго думаючи Софія Михайлівна запросила сім’ю до себе і надала їм дах над головою. Та ще й який! Зіркове подружжя проживало в елітному номері для найважливіших гостей.

Популярне зараз

Схожі новини