Надія Матвєєва показала знімки, зроблені на початку відносин з Григорієм Решетніком: “Такі спогади мають бути”

Українська телеведуча Надія Матвєєва поділилася архівним кадром шестирічної давності, на якому вона позує разом із Григорієм Решетніком. Щоб побачити фото — читайте далі.

Зірка телеканалу “СТБ” Надія Матвєєва і Григорій Решетнік з’явилися у кадрі практично в один рік. У 2012-му Надія почала працювати у проєкті “Все буде добре”, а Григорій став ведучим “Холостяка”, хоча до цього мав досвід диктора на каналі.

Колеги відразу знайшли спільну мову та почали товаришувати, хоча Матвєєва дещо старша за Решетніка. У своєму особистому блозі теледіва вирішила поділитися архівним кадром з Григорієм — фото було зроблене шість років тому під час вистави “Зимова країна на ВДНГ”.

Надія Матвієва з родиною Григорія Решетніка
Надія Матвієва з родиною Григорія Решетніка

“Це фото шестирічної давнини. Зимова країна на ВДНГ у Києві. Щасливі діти, дорослі сповнені планів та сподівань. Такі спогади мають бути у дітей, а не спогади про війну”, — заявила телеведуча.

На фотографії сама Матвєєва позує разом з Григорієм Решетніком, його дружиною Христиною та їхнім сином Іваном (наразі пара виховує трьох синів, двоє з яких народилися після того, як було зроблене фото). Також разом з колегами зображена тренерка і телеведуча Марина Боржемська з сином Робертом і донькою Олівією.

Надія Матвєєва
Надія Матвєєва

Колеги Матвєєвої також були раді окунутися у спогади та залишили свої коментарі під постом:

“Охх, яке фото”, — написала Христина Решетнік.

Марина Боржемська додала:

“Обіймаю тебе, Надю. Ми обов’язково усе здолаємо і зможемо жити у вільній країні, зі своїми поглядами, діями та думками”.

Нагадаємо, що сама Надія Матвєєва була двічі заміжня. Вона виховує дорослого сина від першого чоловіка. Наразі телеведуча не любить говорити про особисте життя, тож чи має вона коханого чоловіка — невідомо.

Схожі статті