Марічка Падалко збирає валізи та покидає Україну без Єгора Соболєва, поки він воює: “Запрошую всіх”

З початком повномасштабного російського вторгнення на територію України Марічка Падалко залишалася на Батьківщині, адже тут її дім, родина і коханий чоловік Єгор Соболєв, який пішов служити в територіальну оборону. Та на четвертий місяць війни телеведуча прийняла рішення їхати за кордон, про що повідомила у своєму Інстаграмі.

“Тримаю курс на Нью-Йорк. 5 червня головну площу Нью-Йорка на день віддадуть Україні — це безпрецедентне рішення мерії міста! На Таймс Сквер — в самому центрі Нью-Йорка відбудеться благодійний концерт за участі українських і світових поп-зірок, а також опери і балету та громадських діячів. Захід відбудеться за підтримки мерії Нью-Йорка, українського консульства та представництва України при ООН”.

Чоловік та діти Марічки Падалко
Марічка Падалко збирає валізи та покидає Україну без Єгора Соболєва і дітей

З’ясувалося, що Марічка буде ведучою цього масштабного заходу:

“Я матиму велику честь вести цю подію і запрошую всіх, хто може долучити, підтримати Україну. Якщо Ви самі зараз опинилися в США, або знаєте тих, хто зараз в Нью-Йорку, приходьте в цей день на площу в наших кольорах, кличте знайомих американців, аби по той бік океану не забували про війну в Україні, про героїчний наш народ і не втомлювалися нас підтримувати! Повернуся дуже скоро, але вечірні новини в Інстаграм кілька днів будуть на паузі. Завтра вже 100 днів від початку великої війни, тому тримаємося, друзі! Переможемо!”, – наостанок підбадьорила фанатів Падалко.

Коментатори привітали телеведучу з такою честю та побажали їй успіхів.

Схожі новини