Хто з українських зірок-чоловіків втік закордон від війни: де зараз Потап, Антін Мухарський, MONATIK та інші

Українським чоловікам зараз заборонено перетинати український кордон, однак деяким зіркам все ж дозволили це зробити. Хто з вітчизняних селебріті зараз закордоном - читайте далі.

Потап

Потап вступив у зірковий десант і зійшов з літака в оточенні хлопців у камуфляжі
Де зараз Потап

Олексій Потапенко на момент повномасштабного вторгнення росії на територію України був на відпочинку в Іспанії разом з дружиною, співачкою, Настею Каменських, своєю мамою й тещею. У лютому подружж прийняло рішення не повертатися додому задля безпеки себе і рідних, тож Олексій активно працює на інформаційному фронті, однак з-закордону.

Антін Мухарський

Антін Мухарський
Де зараз Антін Мухарський

Мухарський зміг виїхати до Штатів, адже він батько чотирьох неповнолітніх дітей. За океаном він виступає на благодійних оркестрових концертах, де збирає кошти для ЗСУ:

“У мене четверо неповнолітніх дітей на утриманні. По-друге, я — музикант воєнних оркестрів, цим зараз і займаюся. Я працюю по військової професії”, — висловився актор.

Діма Монатік

Де зараз Діма Монатік
Де зараз Діма Монатік

Музикант також зміг виїхати закордон після початку повномасштабного вторгнення. Однак, як наголошує сам артист, він прийняа таке рішення не для того, щоб бути у безпеці, а для того, щоб робити для України те, що виходить у нього найкраще — збирати кошти для підтримки ЗСУ та нести українську культуру в маси. Зараз артист гастролює Європою, де дає благодійні концерти, кошти з яких направляє в Україну.

Kalush Orchestra

Kalush Orchestra
Kalush Orchestra

Хлопці, які принесли Україні перемогу на цьогорічному Євробаченні, також все ще не повернулися додому. Музиканти виїхали з країни у травні, щоб взяти участь у пісенному конкурсі в Італії. Перед тим вони дали декілька благодійних концертів у різних куточках Європи, а зараз продовжують своє турне на підтримку України. Нещодавно вони співали у Берліні, а зараз планують виступ у Литві.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини