“Коханець” Тіни Кароль Орлов одружений? Чоловік засвітив обручку після всього, що було між ним і поп-дівою

На початку року перед війною Тіна Кароль декілька разів засвітилася у компанії свого піар-менеджера, у чому немає нічого дивного. Однак співачка тримала чоловіка за руку.

Знаменита українська співачка Тіна Кароль роками дражнить фантазію своїх шанувальників можливими романами. Уся справа в тому, що після смерті свого чоловіка Євгена артистка жодного разу не перебувала в офіційних стосунках.

Втім, їй приписували любовний зв’язок з Ігором Коломойським, Даном Баланом, тощо.

Коханий Тіни Кароль засвітив обручку на безіменному пальці після всього, що було між ним і поп-дівою

Нещодавно такої честі удостоївся і її менеджер Павло Орлов. Уся справа в тому, що на святкування Нового року пара прийшла разом і зробила декілька фотографій у фойє. На них Тіна ніжно тримає за руку свого підлеглого, а у дописі до кадру Орлов поставив червоне сердечко, яке зазвичай присвячують саме своїм обранницям.

Коханий Тіни Кароль засвітив обручку на безіменному пальці після всього, що було між ним і поп-дівою

Аудиторія одразу ж вирішила, що артистка почала зустрічатися з Павлом. Тим паче, що напередодні вона давала ексклюзивне інтерв’ю, в якому зізналася, що дуже закохана.

Ніякої інформації про сімейний стан Орлова в мережі майже немає. Якщо відвідати його особисту сторінку в соціальній мережі Instagram, у стрічці відсутні фотографії, однак є архівні сторіз, серед яких можна віднайти кадри з обручкою на безіменному пальці.

Коханий Тіни Кароль засвітив обручку на безіменному пальці після всього, що було між ним і поп-дівою

Чи дійсно чоловік одружений, або ж просто вдягнув каблучку сказати важко. Тим паче, що навіть його сторіз так чи інакше більше пов’язані з діяльністю артистки, на яку він працює вже не перший рік.

Зважаючи на його спеціалізацію — піар, можна подумати про те, що таким чином зірка та її менеджер вирішили привернути увагу преси, адже Павло точно знає, як це робиться.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини