Дзідзьо показав молоду “пасію” після зізнання його колишньої дружини Славії про прийняту пропозицію

Знаменитий український співак Дзідзьо сколихнув мережу кадрами з молодою красунею, яка неймовірно на нього схожа. Що сталося, дізнайтеся в статті.

Минулого року знаменитий український співак Дзідзьо повідомив про те, що розлучається зі своєю дружиною Ярославою після 20 років спільного життя. У артистів за увесь цей час накопичилася маса претензій та проблем, які вони були не в силах побороти.

Дзідзьо після розлучення зі Славією знайшов собі нову наречену
Дзідзьо показав пасію після зізнання його колишньої дружини Славії про прийняту пропозицію

Врешті-решт у середині серпня вони офіційно розійшлися. Ярослава отримала елітну квартиру на березі озера, а також почала розвивати власну кар’єру, про що вона мріяла багато років.

Дзідзьо показав пасію після зізнання його колишньої дружини Славії про прийняту пропозицію

Нещодавно вона зізналася, що отримала пропозицію виступити на благочинному заході. Звісно, співачка погодилася, адже це свого роду успіх.

Колишня дружина Дзідзьо Славія після зізнання про нові стосунки повідомила, що прийняла пропозицію. Скріншоти особистої сторінки співачки

Тим часом Дзідзьо також не припиняє тішити своїх фанатів. Нещодавно він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нову світлину, на які він постав поруч зі світловолосою красунею. Дівчина вельми молода і одразу ж привернула увагу аудиторії.

Дехто вирішив, що це нова пасія Дзідзьо, а інші цікавилися, донька це чи сестра, адже юна красуня дуже схожа на артиста зовнішньо.

Дзідзьо показав пасію після зізнання його колишньої дружини Славії про прийняту пропозицію

Варто відзначити, що її звуть Вікторія і їй 17 років. Дівчина володіє неймовірними зовнішніми даними, а також є справжньою патріоткою, адже була одягнена у неймовірної краси жовто-блакитну сукню. Власне, це також привернуло увагу користувачів, які масово цікавилися, де можна придбати таку річ.

Схожі статті