41-річна Лілія Ребрик вийшла на камеру в об’ємній сукні та обійняла круглий животик: буде третя дитина? (ФОТО)

Неперевершена Лілія Ребрик вдало поєднала роботу на телебаченні та материнство. Вона у парі з Андрієм Диким виховує двох чудових донечок, які вже підкорюють фанатів мами своєю харизмою і танцювальним талантом.

Цікаво, що ведуча після народження другої дитини не говорила про материнство. Втім, знайшлися кадри, де Лілія показує вагітний животик. І неможливо було не повірити, що Ребрик і дійсно вагітна. Проте, при надії була не сама знаменитість, а її екранна героїня у комедії “Папаньки”. Білява акторка настільки вжилася у роль, що плітки ходили ще довго.

41-річна Лілія Ребрик вийшла на камеру в об’ємній сукні та обійняла круглий животик

Та нещодавно у сторіз, на Інстаграм-сторінці, Лілії появилося відео з альтанки, де зірка спілкується з доньками. Там вона показалася у пишній сукні. Видно, що фігура улюблениці глядачів змінилися.

41-річна Лілія Ребрик вийшла на камеру в об’ємній сукні та обійняла круглий животик

Тепер залишається прихильникам артистки розгадати ще й де знаходиться її обранець, адже Ребрик, яка зараз на заході України, аж з лютого не показувала спільних фото зі своїм обранцем. Сам же танцюрист не мав звички активно демонструвати своє життя у мережі.

Лілія Ребрик та Андрій Дикий
Лілія Ребрик та Андрій Дикий

Нагадаємо, що Андрій Дикий взяв в дружини цю яскраву білявку у 2011 році. Пара познайомилася завдяки спільній роботі на проєкті “Танцюють всі!”. Щоправда, молодята спочатку виправдовувалися, що під час хореографічного реаліті, у них були стосунки лише, як у колег. У 2012 році у пари народилася старша донька, а у 2018 – молодша.

Схожі новини