37-річна Тіна Кароль показала обличчя без гриму: родимки, зморшки – що ще приховує зірка під макіяжем

Тіна Кароль. Героїня цього матеріалу – яскрава співачка, яка наче найшла дерево з молодильними яблучками. Вона завжди виглядає свіжо і ніжно. Сама поп-діва жартує, що коли син переріс її у висоту, на неї почали дивитися просто, як на його старшу сестру.

Як виглядає Тіна Кароль без макіяжу?

Без гриму зірку показав її брат, коли та зустрілася з ним та їхньою мамою. Видно, що так, як Тіна часто посміхається і взагалі за характером є веселою запальною артисткою, міміка трохи відбилася на її обличчі. Видно ледь помітну нерівність на щічках.

Тіна Кароль з братом і мамою
37-річна Тіна Кароль показала обличчя без гриму

По очах Кароль видно, що попри радість зустрічі з близькими, вона трохи втомилася.

Якось на зйомку артистка вирішила зробити легкий нюдовий мейк. Світло впало на обличчя співачки так, що можна помітити: у Тіни є родимка на підборідді. Таку саму має поп-діва і на правій щоці.

Тіна Кароль
37-річна Тіна Кароль показала обличчя без гриму

Не приховує артистка й те, що пухлі губи любить підфарбовувати червоною помадою. Вона називає домальовувати собі посмішку. Таким прийомом краси користувалися акторки раннього Голлівуду. Для себе у цьому знаменитість знайшла сенс після прощання з Євгеном Огіром. Вона не хотіла, аби її горе передувало творчості.

Тіна Кароль
37-річна Тіна Кароль показала обличчя без гриму

Цікаво, що з роками поп-діва почала робити більш природній грим. Вона менше стала використовувати бордові відтінки та почала робити собі чорні стрілочки. Експерементувала також Кароль і з волоссям. Вона вирішила цього року зробити собі чубчик та випрямити кучері.

Схожі новини