Дмитро Монатік розповів, за які гроші здає свою квартиру у Луцьку переселенцям: “Потрібно заробляти”

Популярний співак Дмитро Монатік, який виріс на Волині, розповів своє ставлення до переселенців та орендодавців квартир. Відповідь артиста вразила.

24-те лютого змінило життя абсолютно кожного. Багато людей зі сходу знову стали вимушеними переселенцями. Така ж участь торкнулася і мешканців Київщини, Херсонщини, Харківщини.

Дмитро Монатік розповів, за які гроші здає свою квартиру у Луцьку

Втім, в евакуації багатьом жити непросто. На заході України склалася така тенденція, що орендодавці стали підвищувати ціни при здачі квартир. Наприклад, в Ужгороді здавали звичайне двокімнатне помешкання за 1000 доларів. Обурювалися не лише переселенці, а й місцеві мешканці, які відверто завищені прайси на оренду називати мародерством.

Дмитро Монатік у своєму недавньому інтерв’ю Славі Дьоміну розповів, як ставиться до цього. За словами артиста у Луцьку живе його мама. Хоча до них не зверталися по оренду, але з точки зору знаменитості, слід не створювати з цього собі місце заробітку:

“Про ріст цін… Це дуже неоднозначне питання. Я думаю сьогодні треба так: якщо вам треба пожити – ну живіть. Я розумію, що у всіх закінчуються гроші, що на чомусь потрібно заробляти…. Можливо хоча б не підіймати ціни, а залишити такими, як вони були”

Сам же Дмитро пускав у свій розкішний будинок на Київщині пожити солдат із ЗСУ. Відкривати житло ходив тесть знаменитості. Артист відзначив, що хлопці були дуже охайними, лишили все у повній чистоті та порядку.

Нагадаємо, що Монатік займається зараз благодійністю та виступає заради допомоги Україні. Знаходиться знаменитість закордоном. Виїхав ще до повномасштабної війни.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини