Розлучення через поцілунки з Позитивом? Олексій Завгородній пояснив кадр, на якому цілується з Дорофєєвою

Не так давно знаменитий український виконавець Позитив, який раніше виступав разом з Надею Дорофєєвою сколихнув мережу кадром, на якому цілується з екс-партнеркою.

Декілька місяців тому Володимир Дантес та його дружина Надя Дорофєєва сколихнули мережу повідомленням про те, що їхній шлюб добіг кінця. Пара вирішила розстатися, але офіційно цього не зробила.

Як пояснили зірки, вони в цьому не вбачають раптової необхідності, але якщо хтось з них вирішить пов’язати себе в узами шлюбу з іншим, то розлучення обов’язково відбудеться на законному рівні.

Увесь час шанувальники гадали, хто ж став новим обранцем Наді, адже фанати бачили, що серце зірки насправді зайняте. Підозри пали на Михайла Кацуріна, з яким артистку бачили в Іспанії. Молоді люди обіймалися і здавалося знаходяться у романтичних стосунках.

Позитив виправдався за знімки, на яких цілується з екс-партнеркою

Виявилося, що преса та підписники зірки мали рацію — Надя дійсно зустрічається з Мішею, що підтвердилося декілька днів тому. Однак, це не останні сюрпризи, які підготував український шоу-бізнес. Нещодавно її колишній партнер, з яким вона провела на сцені щонайменше 10 років, Олексій Завгородній, оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадр з виступу, на якому він цілується з Надею в губи. І цей поцілунок не носить дружній характер, а схожий на романтичний.

Позитив виправдався за знімки, на яких цілується з екс-партнеркою

Тоді шанувальники зовсім заплуталися, адже нещодавно Надя зізналася у стосунках. Що ж відбувається?

Але таким чином Олексій просто вирішив привернути увагу до своєї нової пісні, яку він записав з Мішель Андраде. Нещодавно він пояснив, що не говорив про те, що композиція буде з Надею, а просто оприлюднив фотографію та підписав наз-вою пісні.

Позитив виправдався за знімки, на яких цілується з екс-партнеркою

Варто відмітити, що раніше Надя звинувачувала Володимира у флірті із фанатками, але і сама виявилася не білою та пухнастою.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини