Як виглядають перші дружини Мірзояна, Горбунова та інших українських зірок, які віддали перевагу коханкам

Не кожній людині у цьому житті вдається знайти свою другу половинку з першого разу. Дізнайтеся, як виглядають перші дружини Мірзояна, Горбунова та інших зіркових красенів.

Влаштувати особисте життя – задача не з простих навіть для знаменитостей. Сенсація розповідає про покинутих зіркових дружин, яких проміняли на коханок.

Як виглядає екс-дружина Юрія Горбунова Людмила

Вперше Юрій Горбунов пішов під вінець у свої 25, коли закохався у 37-річну танцівницю балету Людмилу. Пара познайомилася у драмтеатрі Івано-Франківську, де на той момент обидва працювали.

Перша дружина Юрія Горбунова
Перша дружина Юрія Горбунова

За 20 років подружнього життя пара не втрапляла у гучні скандали, але після розлучення стало відомо, що Горбунов зав’язав роман з колегою по цеху Катериною Осадчою.

Від Олени Войченко Володимир Остапчук пішов до коханки

З Оленою Войченко Остапчук був одружений 12 років, допоки в його житті не з’явилося нове кохання – нинішня дружина Христина Горняк. Розійтися колишнім митро і тихо не вдалося – вони досі не можуть врегулювати питання з приводу виховання спільних спадкоємців.

Володимир Остапчук з Оленою Войченко
Перша дружина Юрія Горбунова

Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна

Тоня Матвієнко вщент зруйнувала образ зразкового сім’янина Арсена Мірзояна, коли стало відомо, що співак пішов з родини заради неї. З першою дружиною він поступово налагодив стосунки та допомагає їй з дітьми.

Арсен Мірзоян з колишньою дружиною і Тонею Матвієнко
Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна

Ляля Фонарьова стала колишньою дружиною Вакарчука

Фронтмен українського рок-гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук рік тому ошелешив фанатів заявою про розлучення з Лялею Фонарьовою після більш ніж 20 років разом.

Як виглядає перший чоловік Лялі Фонарьової, від якого вона пішла до Вакарчука,
Як виглядає перша дружина Святослава Вакарчука Ляля Фонарьова

Незабаром після цього стало відомо, що у музиканта народився син від іншої жінки, яку він ретельно приховує від публіки.

Схожі новини