Дана Балана застали в маєтку Тіни Кароль, в якому вона збиралася жити з Євгеном Огіром: поки син не вдома

Відома українська співачка Тіна Кароль опинилася разом з молдавським мачо Даном Баланом у своєму заміському будинку. Що об'єднує цих двох зірок?

Про роман Тіни Кароль та Дана Балана говорили з самого початку їхньої співпраці над спільним проектом. Зірки активно фіртували одне з одним, підігрівали пліткам про їхні стосунки та робили усе можливе, щоб аудиторія повірила — між ними дещо більше, ніж дружба.

Втім, з певних джерел надходила інформація, що насправді Тіна та Дан вельми холодні одне до одного, а інколи навіть не вітаються за кулісами.

Дана Балана застали в маєтку Тіни Кароль, в якому вона збиралася жити з Євгеном Огіром

Кульмінацією їхньої спільної історії стала поява Дана Балана у заміському будинку Тіни Кароль, який вона будувала ще зі своїм покійним чоловіком Євгеном Огіром. Можна сказати, що молдавський мачо потрапив до “храму” поп-діви і здавалося, неможливо, щоб артистка запросила його до себе, не будучи з ним близькою.

Знаменитості заявили, що вони працювали разом над спільною композицією, яку згодом і презентували своїм шанувальникам.

Але навіть ця подія виявилася не більш, ніж піар-ходом. Згодом Володимир Завадюк зізнався, що ідея екранного роману Тіни Кароль та Дана Балана належить йому. Глядачі дуже образилися на зірок, які їх розіграли. Втім, музикант зауважив, що усе, що побачила аудиторія на екранах було справжнім. Тобто натякнув, що Тіна дійсно йому подобається, але більшого між ними не відбулося.

Тим часом Тіна Кароль зняла з себе відповідальність за фантазії інших людей, але варто відмітити, що для зірки це не вперше відстоювати себе після гучного піару.

Щоб дізнатися більше, подивіться наступне відео:

Схожі новини