Зірка “Кварталу 95” Євген Кошовий розплакався у Польщі та сколихнув мережу правдою: “Нема куди повертатися”

Знаменитий український гуморист, найкращий друг президента Володимира Зеленського та зірка "Кварталу 95" Євген Кошовий поділився емоціями від поїздки до Польщі.

З початком політичної кар’єри Володимира Зеленського його місце у студії “Квартал 95” зайняв Євген Кошовий. Сьогодні гуморист робить все від себе можливе, аби бути корисним країни та наблизити перемогу над росією у війні. При цьому записуватися до лав ЗСУ він не поспішає, оскільки вважає, що не принесе на передовій жодної користі.

За словами Кошового, він не має необхідних для бою навичок, тому впевнений, що в перший же день служби потрапить під ворожий приціл. Натомість знаменитість бере участь у благодійних концертах, де збирає кошти на армію, виступає перед військовими, піднімаючи бойовий дух, а також займається волонтерською діяльністю.

Євген Кошовий розповів про переписку з Володимиром Зеленським 24 лютого
Євген Кошовий розплакався у Польщі та розповів чому

Нещодавно Євген вперше за ці декілька місяців виїхав з України за кордон. Комік поїхав у Польщу на благодійний виступ, і нарешті зустрівся з друзями по “Кварталу”. Ця зустріч була надзвичайно емоційною:

“Ми вперше зустрілися з Лєнкою. Трошки було сліз, трошки обіймів”, – поділився Кошовий у програмі “Зірковий шлях“.

Євген Кошовий розплакався у Польщі та сколихнув мережу правдою
Євген Кошовий розплакався у Польщі та сколихнув мережу правдою

Крім того, гуморист зізнався, що йому було дуже незвично, коли він опинився у мирному середовищі, де над головою нічого не літає. Тим не менш, тепер артист прислухається до кожного звуку. А ось чому Євген не може стримати сліз, коли дивиться на глядачів:

“Люди повинні були виїхати зі свого дому. Декому вже мабуть нема куди повертатися”.

При цьому Кошовий впевнений, що Україна обов’язково переможе і все відбудує.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини