“Поїхав перед моїм носом”: Дзідзьо вперше розповів, як жорстко його провчив Кузьма Скрябін

Знаменитий український виконавець Дзідзьо вперше розповів про своє співробітництво з покійним Кузьмою Скрябіним. Як артист провчив починаючого Михайла?

Знаменитий український виконавець Дзідзьо вельми неохоче ділиться інформацією про своє особисте життя. Однак з плином часу стає можливим почути від нього спогади, які здатні наповнити душевним теплом серце.

Нещодавно співак дав ексклюзивне інтерв’ю Дмитру Гордону, в якому вперше розповів про свою співпрацю з покійним Андрієм Кузьменко. Також артист розповів про конфуз, який з ним стався через звичайне запізнення.

Дзідзьо розповів, як його провчив Кузьма Скрябін

Так, Михайло зізнався, що вони з Андрієм були дуже різні. Тим не менш, музикант дуже підтримував починаючого артиста і вподобав його ідею з образом діда. Але Дзідзьо не вистачало досвіду та швидкості.

Дзідзьо розповів, як його провчив Кузьма Скрябін

Себе він порівняв з равликом, а Кузьменко з пантерою. Через це і стався казус, який запам’ятався йому на все життя. Михайло не зміг прибути вчасно на зустріч зі знаменитістю, і той вирішив, що не буде його чекати, хоча різниця між запланованим часом і часом прибуття становила одну хвилину. Михайло зізнався, що Андрій просто сів та поїхав без нього, зачинивши перед ним двері автомобіля.

“Ми з ранку встали, домовлялися на годині 9. Я вийшов о 9:01, він поїхав перед моїм носом. Він ніколи не чекав, і це без образ”

Також зірка згадав, що Кузьма був неймовірно чесним, ніколи не хитрив та не маніпулював. Тому отакі його вчинки не сприймалися, як образа. Звісно, його знаменитий образ доповнювало неймовірне почуття гумору та уміння посміятися з будь-якої ситуації.

Нагадуємо, що Кузьма Скрябін загинув в автокатастрофі, зіштовхнувшись з молоковозом. Шанувальники настільки не хотіли вірити у нещасний випадок, що почали створювати теорії змови, у яких Андрія ліквідували через його політичну позицію.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини