Як виглядала Руслана Писанка в останні дні життя: коротка стрижка, втрачені кіло та перев’язана нога (ФОТО)

Вчора вночі померла легендарна українська ведуча Руслана Писанка. Досі подробиць її кончини повністю не розкрили ні близькі, ні колеги, хоча й дехто проговорився.

Неймовірна зірка українського телебачення, яка все своє життя присвятила творчості пішла з життя тихо в одній з клінік Німеччини. Втрата Руслани Писанки стала неймовірним болем для її родини, колег та прихильників. Мало хто знав, що в останні місяці вона боролася із хворобою.

Знаменитість показала публічно лише половину правди про своє здоров’я.

Що трапилося з Русланою Писанкою і як вона виглядала в останні дні?

У середині зими артистка повідомила, що їй стало зле на сцені під час театрального виступу. Як наслідок — зламана нога, дні на ліжку і дієта. Та хіба для такої оптимістки та життєлюбки, як Руслана, це велика проблема? Зірка багато жартувала з цього приводу і пообіцяла всім якомога швидше одужати. Навіть на лікарняному ліжку посміхалася.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні життя

А ось Людмила Барбір згадує, що коли знімалася Руслана в останній своїй кінороботі, вже мала коротку стрижку. Навіть на кадрах з театральних виступів видно, що Писанка носить перуку.

Володимир Горянський, колега по сцені, покійної ведучої розповідає, що навіть не здогадувався про проблему знаменитості. Актор згадує, що кликав Русю на фронтові виступи, але вважає, що тільки зараз зрозумів наскільки серйозною була її хвороба.

Інший популярний чоловік, Віктор Андрієнко, зазначив, що ще до перелому у зірки ще були проблеми з ногою. Вона ходила на виступи з перев’язкою. У фатальний день, коли сталося падіння під час виступу, акторка вбралася у високі підбори.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні життя

Нагадаємо, що Руслана Писанка була заміжньою. Її чоловік Ігор Ісаков ще не давав коментарів з приводу горя.

Схожі статті