Дружина переможця Голосу країни Романа Сасанчина показала свої вуса: відростила над надутими губами (ФОТО)

Дружина відомого українського виконавця Романа Сасанчина Іванна сколихнула мережу, показавши себе на процедурі під час видалення рослинності на обличчі.

Відомий український виконавець Роман Сасанчин минулого року пережив кардинальні зміни у своєму особистому житті. Окрім того, що в нього народилася маленька донечка, він став одруженим чоловіком. Його дружина Іванна на декілька років старша за нього, і не так давно почала активно розвивати власний блог, який на даний момент приносить їй стабільний дохід.

Дружина Романа Сасанчина зізналася, що пошкодувала про виїзд до Польщі
Дружина переможця Голосу країни Романа Сасанчина показала свої вуса

На особистій сторінці в соціальній мережі Instagram вона показує, як проходять її будні, ділиться порадами щодо материнства, відповідає на цікаві питання і робить усе можливе, або розважити свою аудиторію.

Дружина переможця Голосу країни Романа Сасанчина показала свої вуса

Деякий контент дівчини зіштовхується з непомірною критикою, адже не так давно дівчина вирішила попрацювати над своєю зовнішністю. Вона підкачала свої губи, зробила брови, захоплюється уколами краси, тощо. Але деякі матеріали не потрапляють у її мікроблог.

Наприклад, зазвичай Іванна не ділиться тим, як видаляє волосся зі свого тіла. Та нещодавно її фанати побачили і це. Так, дружина Романа опублікувала у своєму мікроблозі відео, на якому знаходилася разом майстром по гусар іншу. Так, дружина Романа опублікувала у своєму мікроблозі відео, на якому знаходилася разом з майстром по шугарингу.

Дружина переможця Голосу країни Романа Сасанчина показала свої вуса

Під час зйомки над її губами знаходилася тканина, яка мала позбавити її вусиків. Дівчата жартували на камеру про волосся на обличчі Іванни, і зовсім не соромилися, як це часто буває з дівчатами.

Нагадуємо, що не так давно Іванна повернулася з Польщі вже знаходиться разом зі своїм чоловіком в Україні.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини