Як виглядала у молодості Ірина Білик та за що її називали “українською Мадонною”: неймовірної чистоти врода

Ірина Білик — популярна українська співачка, яка багато років не сходить з перших сторінок медіа. Вона стала однією з перших зірок нашої естради часів Незалежності.

Ірина Білик. Героїня цього матеріалу здобула прихильність аудиторії ще у 1990-х роках. Вона виконувала популярні пісні, а згодом почала знімати кліпи, які за мірками тих часів вважалися просто шаленими.

Талант співачки проявився ще у юності. Вже у 18 років вона почала навчати музиці діток, але завжди знала, що її чекає велика сцена. Так і вийшло, адже вже у 1988-му році майбутня зірка почала працювати над власним репертуаром.

Як виглядала у молодості Ірина Білик

У 1995-му вирушила у перший великий тур. Збирала Ірина справжні аншлаги, а ще її радо запрошували на зустрічі з іноземними політиками.

За що Ірину Білик називали “українською Мадонною”?

Знаменитість допомогла українській музиці повністю відійти від радянських канонів. Свою ранню творчість артистка креативила рідною мовою, додаючи сучасні мотиви. Композицію “Я пливу” пам’ятає не одне покоління і досі, а багато сучасних виконавців робить на неї кавери.

За велику кількість хітів, епатажні виступи на сцені, експериментальні образи Ірину Білик і прозвали “українською Мадонною”. Цікаво, що як і її закордонна поп-діва, наша співачка буквально не старіє та продовжує займатися собою навіть у 52 роки.

Діма Коляденко та Ірина Білик
Як виглядала у молодості Ірина Білик

Крім цього, як справжня суперзірка, артистка має цікаву історію особистого життя. Вона не один раз була у шлюбі, а найяскравішим її союзом стало одруження з Дмитром Коляденком.

Нагадаємо, що нині Ірина Білик носить статус незаміжньої. Вона самостійно виховує сина Табріза, який народився на світ завдяки сурогатній матері. Батьком дитини є фотограф Аслан Ахмадов.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини