Переможниця “Холостяка” Анна Богдан після розриву з Заливако зізналася про нового обранця: “Почуваюся краще”

Відома українська блогерка та світська левиця Анна Богдан вперше прокоментувала чутки про нового бойфренда, якого засвітила під час відпочинку. Усі деталі в статті.

Під час війни велика кількість пар зробила зізнання на всю країну про те, що їхні стосунки добігли кінця. Варто відмітити, що до цього неприємного тренду долучилися і ті, хто насправді розірвали взаємини ще до вторгнення російської федерації на території України, і зробили це лише тому, що приховувати у настільки кризовій ситуації правду було просто неможливо.

Анна Богдан зізналася про нового обранця

Анна Богдан не може забути свого колишнього Михайла Заливако
Анна Богдан зізналася про нового обранця

Анна Богдан та Михайло Заливако також не змогли приховати того факту, що не знаходяться в стосунках. Через деякий час молоді люди все ж таки зізналися, що їхня історія добігла кінця.

Через це велика кількість шанувальників засумнівалася у чесність цього роману, мовляв, війна полишила їх можливості показувати своє щастя, а іншими словами — піаритися на стосунках.

І поки Михайло знаходиться в Україні, Анна Богдан вже встигла засвітитися під час відпочинку. Відповідні кадри з’явилися на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Варто відмітити, що у той самий час з’явилися і перші чутки про її новий роман.

Вся справа в тому, що Анна навідріз не хотіла показувати свого супутника, але частини тіла, які помітили підписники сильно нагадували чоловічі. Користувачі мережі вирішили, що Анна Богдан вже знайшла заміну Михайлу. Однак нещодавно вона прокоментувала ці плітки, а точніше, спростувала їх.

Дівчина зізналася, що нового обранця в неї немає, а у подорож вона їздила з подругою повідомляє УНІАН. Також блогерка заявила, що дуже хоче додому

“Приїхати як турист тижня на два, подивитися країну, безумовно, це круто, цікава історія та неймовірна архітектура. Ніде не почуваюся краще, як удома”, – зазначила Анна.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини