“Ходить вагітна по іспанських вулицях”: Настя Каменських показала округлий живіт та сколихнула мережу новиною

Відома українська співачка Настя Каменських роками інтригує мережу можливою вагітністю. Фанати зірки з нетерпінням чекають на її зізнання про майбутнє поповнення в родині, однак цей день до сих пір так і не настав.

Зірка зізнається, що дуже мріє про дітей. Втім, пояснити, чому досі не подарувала Потапу спадкоємця пояснювати пресі не квапиться. У всіх своїх інтерв’ю співачка зсилається на волю Господа. Тим часом продюсер бажає стати багатодітним батьком.

Настя Каменських показала округлий живіт та сколихнула мережу новиною

Нещодавно зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм презентацію її нового кліпу, який був відзнятий на тлі розкішного пшеничного поля. Під час відео зірка постійно ховала свою фігуру, і в цілому для зйомок обрала сукню вільного пошиву.

Власне кажучи, декілька разів Настя Каменських навіть встигла засвітити округлий живіт.

Шанувальники одразу ж звернули увагу на те, що артистка дійсно виглядає так, наче чекає на дитину.

Нагадуємо, що Настя Каменських і Потап поїхали з України напередодні війни. Ще до повномасштабного вторгнення російської федерації українці активно хейтили пару за те, що вона втекла за кордон. Прихисток зірки знайшли в Іспанії. В цій країні родина живе вже, як півроку.

Настя Каменських показала округлий живіт та сколихнула мережу новиною

Колишній підопічний Потапа Позитив розповів, що насправді продюсеру нічого не заважає повернутися до України, хоча б на декілька днів. Також Олексій Завгородній зізнався, що його колишній патрон має певні опасіння. Однак, які саме Позитив не уточнював.

Схожі новини