Анастасія Приходько вперше розповіла про почуття до Потапа: “Давня любов”. Каменських навіть не коментує

Анастасія Приходько нещодавно дала інтерв'ю, в якому розповіла про свої стосунки з Потапом. Раніше вона міцно тримала всі секрети, але вже не змогла змовчати та видала всю правду. Дізнайтеся, чи взаємна любов у співачки з репером.

Анастасія Приходько. Героїня цього матеріалу завжди відрізнялася прямолінійністю та міцним характером. Співачка ніколи не приховувала своїх думок, але вперше розповіла про стосунки з колегою, яких ніхто не помічав за лаштунками яскравих проєктів та шоу.

Анастасія Приходько
Анастасія Приходько вперше розповіла про почуття до Потапа

Як ставиться Анастасія Приходько до Потапа?

В інтерв’ю Аліні Доротюк співачка повідала, як ставиться до зірок, які виїхали закордон під час війни. І хоч насправді Потап з Настею Каменських були закордоном ще до того, як путін оголосив про напад на Україну, артистка не змогла приховати свого ставлення до репера. Виявляється між ними дійсно є почуття, але далеко не романтичні. Приходько розповіла про це так:

“До багатьох є питання. До багатьох, які тут, є питання. В мене давня “любов” із Потапом. Про це всі знають. Я його не люблю. Я його штрикала і буду штрикати, бо він мене бісить своєю поведінкою. Я його штрикала ще на початку війни у 2014 році”

Сам репер ще не прокоментував такі кпини у свою адресу.

Що відомо про розлучення Потапа і Насті Каменських?

Потап неодноразово опинявся у спірних ситуаціях. Так, після слів своєї дружини про розлучення у програмі “Зірковий шлях”, у мережі розлетілися чутки про те, що зіркова пара і дійсно хоче розірвати шлюб. Проте, сама Настя Каменських ніколи не говорила, що хоче полишити обранця. Навпаки вона наголосила на тому, що війна для неї є навпаки часом, коли потрібно об’єднатися.

Нагадаємо, що Настя Каменських і Потап перебувають у шлюбі з 2019-го року. Чоловік вже був одружений до того з Іриною Горовою. В них є навіть спільна дитина, син Андрій. Проте, справжньою половинкою для нього стала саме кучерява поп-діва, яка мріє народити йому первістка. Зараз співаки перебувають у Євросоюзі і поки не говорять про повернення додому.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини