“Вагітна”: Настя Каменських з величезним животом загубилася в іспанських кущах та сколихнула мережу зізнанням

Знаменита українська співачка Настя Каменських незадовго до повномасштабного вторгнення на територію України оселилася разом з чоловіком в Іспанії. Деякі вважають, що там зірка приховує свою вагітність.

Відома українська співачка Настя Каменських ще взимку сколихнула мережу своїм рішенням сховатися від імовірного нападу росії в Іспанії. Щодо війни зірка піддалася жорсткій критиці, адже далеко не всі шанувальники змогли зрозумінням поставитися до втечі артистки, яка в Україні залишила мільйони своїх фанатів.

Настя Каменських з величезним животом загубилася в іспанських кущах

Однак, навіть після того, як в Київ почали повертатися знаменитості, які були вимушені евакуюватися, Потап та Настя не зробили жодного візиту до Батьківщини.  Шанувальників це і дивує, і дратує, однак деякі вважають, що артистка має пояснення такі поведінці. Мовляв, вона носить дитину і не хоче піддавати себе небезпеці.

Настя Каменських з величезним животом загубилася в іспанських кущах

На особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram дійсно час від часу з’являються кадри, завдяки яким Каменських можна запідозрити у вагітності. Артистка то навмисне ховає живіт, то одягає максимально просторі речі, то показує великі округлості. Навіть в останньому кліпі артистки, її фігура наштовхує на думку про майбутнє поповнення в родині.

А нещодавно зірка щось здивувала дивною поведінкою. Настя, яка зазвичай публікує кадри свого відпочинку, або себе в модних нарядах, або знімки з роботи, оприлюднила фото, на якому стоїть поміж гілок.

Думки щодо фото у фанатів артистки розділилися, але вона завжди може покластися на найвірнішу частину своєї аудиторії, яка ні за що не стане Настю критикувати.

Нагадуємо, що у Потапа та Насті Каменських немає спільних дітей. Олексій виховав сина Андрія від попереднього шлюбу з колишньою дружиною Іриною. Натомість співачка дуже мріє про спадкоємця, але поки що не змогла це бажання реалізувати.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини