Як виглядає єдиний син Дана Балана, якого народила розкішна модель: ховав хлопчика навіть від Тіни Кароль?

Всесвітньовідомий молдавський виконавець Дан Балан ро ками робив вигляд, що він не зацікавлений у серйозних стосунках. Втім, за плечами артиста не тільки довготривалі романи, але й діти.

Знаменитий молдавський виконавець Дан Балан прославився ще на початку двотисячних. Чоловік одразу ж полюбився аудиторії, і не тільки на пострадянському просторі, але й по всьому світові. Як відомо, співак навіть створив хіт для голлівудської зірки Ріанни.

Як виглядає єдиний син Дана Балана

Знайшлася маленька донька Дана Балана, яку молдавський мачо приховував від усіх
Як виглядає єдиний син Дана Балана

Своє особисте життя Дан ховав за сімома замками. І робити це було набагато простіше, коли соціальні мережі не займали великої частини життя глядачів. Втім, не так давно все змінилося, а назовні почали виходити вельми цікаві подробиці з минулого артиста.

Так, деякі представники преси вважають, що насправді Дан був одружений. Подібну інформацію вельми легко знайти на просторах інтернету, і що не менш важливо, пліткують, що від цього шлюбу у Балана народився син. Особистість колишньої благовірної артиста приписують румунській моделі Еллі Крупеніній, яка відрізняється неймовірними зовнішніми даними.

Сина ж нібито звуть Алан. Спираючись на деякі джерела, журналісти схиляються до думки, що родина співака проживає в Ізраїлі. Однак ця інформація не підтверджена.

Як виглядає син Дана Балана
Як виглядає син Дана Балана

Втім, до мережі також потрапив і кадр Дана з хлопчиком. Фанати впевнені, що малюк на фотографії — це Алан, адже він неймовірно схожий на співака. Та цілком можливо, що це може бути і племінник артиста, адже рідна сестра зірки Сонда успадкувала всі характерні риси обличчя сімейства Баланів.

На даний момент дитина має вже переходити у підлітковий вік. Тобто хлопчик приблизно такого ж віку, як і Веніамін Огір (син Тіни Кароль). Тим не менш, встановити хоча б приблизно дату створення кадру у журналістів немає можливості, тож справжній вік дитини залишається великою таємницею.

Схожі новини