“Господь захотів мене зупинити”: подруга покійної Руслани Писанки розповіла про останню розмову з зіркою

Відома українська телеведуча Світлана Леонтьєва вперше розповіла про свою останню розмову з подругою Русланою Писанкою. Що акторка розповіла приятельці перед смертю?

Смерть відомої української акторки Руслани Писанки сколихнула вітчизняний шоу-бізнес. За зіркою горювали майже усі, і більшості знаменитостей було що згадати пов’язане з покійною. Однак далеко не всі встигли висловитися. Наприклад, її близька подруга Світлана Леонтьєва лише нещодавно дала ексклюзивний коментар та пригадала її останню розмову з акторкою.

Подруга покійної Руслани Писанки розповіла про останню розмову з зіркою

Про що Руслана Писанка так і не встигла поділитися з прихильниками?
Подруга покійної Руслани Писанки розповіла про останню розмову з зіркою

Так, нещодавно телеведуча дала інтерв’ю для YouTube-каналу Rostislav production, в якому зізналася, що сказала їй Руслана перед смертю.

“Це, мабуть, Господь захотів мене зупинити. Надто швидко я біжу життям”

Варто відмітити, що цей діалог відбувся після того, як Руслана знепритомніла на сцені. Отримавши перелом, акторка дізналася про свій діагноз, з яким поїхала лікуватися до Німеччини. Після цієї розмови Руслана не брала слухавку, коли їй дзвонила Світлана. Тому усі подальші новини жінка отримала від її чоловіка Ігоря Ісакова, який відповідав на дзвінки та доповідав про стан здоров’я зірки.

Варто відмітити, що мова йшла не тільки про рак, адже чоловік пригадав, що проблема по здоров’ю далеко не одна.

Нагадуємо, що після того, як Руслана Писанка зламала ногу та потрапила до лікарні від неї не було новин. Телеведуча зникла з екранів, і не з’являлася в соціальних мережах. Після декількох місяців повної відсутності надійшла новина про її кончину.

Її чоловік повідомляв, що смерть настала дуже раптово, адже здавалося, що знаменитості полегшало і вона йде на шлях оздоровлення.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини